Firma vznikla na základě povolení vydaného 21.5.1990 a dlouhodobě se zabývá celým spektrem služeb pro pěstitele bonsají. Kromě bonsají zde naleznete široký sortiment ostatních pomůcek pro pěstování a tvarování bonsají. Venkovní bonsaje se zde prodávají od dubna do listopadu (v následném období jsou zazimované). Bytové bonsaje v období od dubna do prosince (od ledna do března je jejich prodej zastaven, neboť mrazivé počasí může méně zkušeným pěstitelům poškodit rostliny již při dopravě domů). V současné době chci i pomocí internetu Vám některé z těchto služeb nabídnout a přiblížit.  
    
Rád bych, abyste si mohli: 
 
pomocí elektronické pošty objednat zboží, které nemůže utrpět poštovní přepravou a které je dostatečně možné Vám představit na těchto stránkách. Jedná se především o odbornou literaturu, nářadí, tvarovací dráty, hnojiva a ostatní materiál, který Vás nemůže po dodání „zklamat“. Nepokládám za seriozní nabízet tímto způsobem zejména rostliny pro velké množství jejich tvarů, rozměrů a zásahů, které se nemusí každému líbit. Jsem rád, když si každý má možnost tu svou bonsaj vybrat přímo.
 
poradit se s kalendářem “Rok s bonsají”, který je elektronickou podobou stejnojmenné knihy, kterou jsem vydal  v roce 1991 v nakladatelství Prospektrum a kterou dnes již na pultech knihkupectví  nenajdete.  Po jednotlivých měsících zde najdete návod, co je možné nebo dokonce nutné s bonsajemi v daném období dělat.
 
podílet se na tvorbě další knihy “100 otázek a odpovědí o bonsajích” a to nejen kladením otázek, na které chcete znát odpověď, ale i možností se o své zkušenosti podělit s dalšími pěstiteli.
 
../img/fotopetr.jpg
 ../img/cara.gif
[Index] [Úvodní stránka] [Nebojte se bonsají] [Co musíte vědět] [SBC Vám nabízí!] [Obchod]
[Knihy] [Nářadí] [Ostatní] [Rok s bonsají] [100 otázek a odpovědí] [Kontakt]